• Dysponujemy dwoma obiektami stajennymi. W obu obiektach zamieszkuje 14 koni.

    Dysponujemy dwoma obiektami stajennymi. W obu obiektach zamieszkuje 14 koni.

    Boksy dla koni w obu stajniach wyposażone są w nowoczesne żłoby i automatyczne poidła. Dbamy również o to, aby boksy były odpowiednio przestronne, a szeroko pojęte warunki hodowlane nie pozostawiły nic do życzenia, ponieważ dobro koni jest dla nas wartością nadrzędną.

Nauka jazdy konnejNaszym gościom oferujemy elitarną, a jednocześnie bardzo czynną formę spędzania wolnego czasu, jaką jest jazda konna. Bez względu na to, czy jeździsz już od wielu lat, czy dopiero planujesz rozpocząć przygodę z końmi, nasza stadnina to idealne miejsce dla Ciebie! W naszej ofercie znajdują się: 

  • Nauka jazdy konnej dla początkujących
  • Jazda konna dla zaawansowanych na wybiegu gospodarstwa i hali.
  • Jazda konna dla bardzo zaawanowanych po terenie Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.

Nauka jazdy konnej, jak również samodzielna jazda konna, odbywają się pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego instruktora jazdy, pana Mariusza.
Konie z naszej stadniny wielokrotnie brały udział w zawodach jeździeckich, odnosząc liczne sukcesy w dyscyplinie skoku przez przeszkody.
Treningi koni do zawodów oraz jazda konna dla jeżdżących samodzielnie odbywają się na terenach należących do gospodarstwa, a kiedy aura jest kapryśna – w zadaszonej hali.

skacze koń

Pensjonat dla koni - prowadzimy kameralną stajnię, a naszym mottem jest dobro koni.Właścicieli koni, dla których dobro ich pupili jest rzeczą najważniejszą, zapraszamy do miłego i aktywnego spędzania czasu w naszej stadninie. Prowadzimy kameralną, dobrze wyposażoną stajnię, a dobro koni to nasze motto. Nasz pensjonat położony jest w niezwykle atrakcyjnej okolicy. Graniczymy z pełnymi dziewiczej przyrody terenami Sieradowickiego Parku Krajobrazowego, a zaledwie 100 metrów od naszego gospodarstwa znajduje się zalew I klasy czystości wody ze strzeżonym kąpieliskiem. Ponadto w odległości około 300 metrów od stadniny mieści się przystanek komunikacji miejskiej.