Jeśli planujesz zorganizować rodzinną przyjęcie okolicznościowe, formalne spotkanie integracyjne, czy imprezę służbową, to trafiłeś pod najlepszy możliwy adres.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji rozmaitych eventów, dzięki czemu możemy służyć pomocą i radą w zakresie planowania imprezy, jej scenariusza oraz dobrania najbardziej odpowiedniego asortymentu potraw. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

noclegi starachowice

Sala do 50 miejsc

W naszym lokalu do dla gości chcących urzadzić przyjęcie weselne, chrzciny lub przyjęcie po I Komunii Świętej, zorganizować większe spotkanie towarzyskie lub biznesowe, oddajemy do dyspozycji 50 miejsc w kameralnym lokalu o bardzo orginalnie urządzonym wnętrzu. 

stadnina koni starachowice

Imprezy plenerowe do 150 gości

Dysponujemy również miejscem na imprezy plenerowe. Możemy przyjąc około 150 gości na naszym terenie ogniskowym. serwujemy pełną gamę potraw grillowych.

noclegi starachowice

Naszą specjalnością jest kuchnia polska

Nasza kuchnia jest wszechstronna, lecz specjalizujemy się w tradycyjnej polskiej kuchni. Nie mniej jednak jesteśmy otwarci i elastyczni na propozycję dotyczące oferty z karty dań oraz przebiegu imprezy.